Hakkımızda

 

Yol yardım alanında kesintisiz hizmet garantisiyle hareket ederek ihtiyaçlarınıza çözüm getiren Büyük Oto Yol Yardım diğer kaliteli firmalar gibi birmilyonnokta.com sitesi üyelerindendir. Antalya yol yardım alanında geniş müşteri kitlesine ulaşarak hizmetlerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmetimizle sorunsuz bir hizmet alacaksınız. Sizleri bekletmeden kısa süre içerisinde sizlere ulaşmaya çalışıyoruz. Araçlarınıza zarar vermemek için gerekli önlemleri alarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ekip arkadaşlarımız sizlere içtenlikle yardımcı olacaklardır. Hizmet süreçlerinizde en küçük bir sorun yaşamamanız adına dikkatli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

 

Büyük Oto Yol Yardım firmamıza kesintisiz iletişimle ulaşabilirsiniz. 7/24 iletişim halinde olarak sizlere gece gündüz demeden ulaşmaya çalışıyoruz. Bizleri aradığınız anda hemen yola çıkarak kısa sürede sizlere ulaşıyoruz. Araçlarınızı taşıma aracımıza dikkatli bir şekilde yükleyerek yola çıkıyoruz. İster servis istasyonu isterseniz de başka bir adrese güvenli bir şekilde sizleri teslim ediyoruz. Hasarlı araçlarınızı büyük bir hassasiyetle güvenli noktalara ulaştırıyoruz. İl dışı taşıma hizmetlerimizi de güvenli bir şekilde veriyoruz. Farklı çeşitlerdeki araçlarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde doğru adreslere ulaştırıyoruz.

 

Aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmette tek adres olmaya devam edeceğiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Hem sizlerin hem de sevdiklerinizin yol yardım hizmetine ihtiyacı olduğu anda yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşıp konum bilgisi vermek olacaktır. Kaliteli ekibimizle sizlere aradığınız hizmeti sorunsuzca vereceğiz. Bizlere içiniz rahat bir şekilde güveneceğinizin garantisini veriyoruz.